معرفی دبیر جشنواره ۲۷ هنرهای تجسمی جوانان/ تهران میزبان شد

رضوان صادق‌زاده برای هفتمین سال متوالی، دبیر جشنواره هنرهای تجسمی جوانان شد.

به نقل از ترنج: 

طبق اعلام روابط عمومی اداره کل هنرهای تجسمی، هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی طی احکام جداگانه‌ای دبیر شورای سیاست‌گذاری، اعضای این شورا، دبیر جشنواره، دبیر اجرایی و مدیر هنری بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان را منصوب کرد.

الهه پنجه‌باشی، نرگس حریریان، سید امیر سقراطی و جمال عرب‌زاده به سمت اعضای شورای سیاست‌گذاری بیست و هفتمین جشنواره جوانان منصوب شده‌اند. رضوان صادق‌زاده دبیر بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان، عبدالرحیم سیاهکارزاده دبیر اجرایی و فرهاد فزونی به سمت مدیر هنری این جشنواره معرفی شدند.  

صادق‌زاده نقاش و استاد دانشگاه، متولد سال ۱۳۴۳ و دارای دکترای پژوهش هنر است. وی بیش از ۱۵ سال است که در دانشگاه تدریس می‌کند و هم‌اکنون مدیر گروه نقاشی دانشگاه هنر است. صادق‌زاده پیش از این ۶ دوره دبیر جشنواره هنرهای تجسمی جوانان بوده است. این جشنواره طی سه سال اخیر در شهرهای ایلام، تبریز و کرمان برگزار شده است.

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان به منظور گسترش و پیشبرد سطح هنری هنرمندان جوان و ارتقاء توان تخصصی آنها، با هدف شناسایی و معرفی جوانان هنرمند کشور، با حضور استادان برجسته دانشگاه و هنرمندان برگزیده تجسمی از تاریخ ۲۳ تا ۲۸ شهریور در تهران برگزار خواهد شد.

 

کلمات کلیدی
حمیدرضا علی غنی
تهیه کننده:

حمیدرضا علی غنی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *