اجتماع مردم تهران در حمایت از امنیت، آرامش و اقتدار کشور در روز دوشنبه 4 آبان 98

فریاد «مرگ بر آشوب‌گر» در خیابان‌های پایتخت/ مطالبه اجتماع‌کنندگان از قوه قضائیه/ اعتراض «معیشتی» مردم به دولت/ تهدید شدید آمریکا توسط فرمانده کل سپاه پاسداران از جمله اتفاقات این روز بود.

تهدید شدید آمریکا توسط فرمانده کل سپاه پاسداران!

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجتماع بزرگ مردم تهران در حمایت از امنیت، آرامش و اقتدار کشور، اظهار داشت: امروز که شما اینجا در قلب جهان اسلام یعنی تهران جمع شده‌اند تیر خلاصی به تلاش‌های آمریکا زدید، آفرین بر شما و قدم‌های ثابت و استوار که آمدید. آمدید تا از امام مسلمین در این نبرد بزرگ جهانی حمایت کنید. اگر از آسمان به این نقطه نگاه شود، واژه شرف را روی زمین ترسیم کرده اید.

وی افزود: هر امتی امام خود را گم کند، محکوم به هلاکت و مصیبت است. شما از حوادث دردناک صدر اسلام آمده‌اید تا اجازه ندهید آن ماجرا‌های غم انگیز تکرار شود.‌ای کاش اندکی از این جمعیت در مسجد کوفه بود تا امام علی (ع) ضربت نخورد،‌ای کاش شما با امام حسن می‌بودید تا در مقابل معاویه تنها نماند و همه آبروی هستی را به قربانگاه اسلام نبرد.

سرلشکر سلامی خطاب به جمعیت حاضر در میدان انقلاب با بیان اینکه شما از آن واقعه‌های دردناک درس گرفته‌اید، ادامه داد:‌ای کاش شما می‌بودید تا امام مسلمین، حسین ابن علی (ع) در عاشورای ۶۱ هجری تنها نمی‌ماند و این لبیک‌ها را در آن زمان سر می‌دادید تا فرزندان امام اسیر نشوند.

کلمات کلیدی